Detail nemovitosti

Luxusní apartmány Solum

825.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Apartmán | Panoramatický výhled

Vítejte v úžasných nových luxusních apartmánech v komplexu Solum v Playa San Jun. Tato rezidence se nachází přímo u oceánu a nabízí na něj nádherný výhled. Najdete zde vše, co potřebujete pro Váš kvalitní životní styl.

V komplexu Solum se budete mít skvěle. Relaxujte v sauně nebo si dopřejte chvíli v jacuzzi, které jsou k dispozici pro vaše pohodlí. Kromě toho si můžete užít osvěžující plavání v vyhřívaných bazénech nebo pracovat na svém

zdraví a kondici ve fitness centru.

Vaše vozidlo bude v bezpečí v garážovém stání. Komplex Solum se nachází v ideální lokalitě pro ty, kteří touží po klidném prostředí poblíž oceánu. Můžete se těšit na úchvatné výhledy na oceán, západy slunce a příjemné večerní procházky po pláži a pobřeží. V blízkosti najdete také restaurace, obchody a veškerou občanskou vybavenost, která usnadní váš každodenní život.

Přijďte a objevte luxusní apartmány v komplexu Solum v Playa San Jun. Zde se skutečně najdete vse, co potřebujete pro klidný a luxusní život

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21365
Cena: 825,000 €
+provize
Velikost majetku: 150 m2
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?