Detail nemovitosti

LUXUSNÍ VILA S NÁDHERNÝM VÝHLEDEM V COSTA ADEJE GOLF

3.450.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Dům/Vila | Panoramatický výhled, Výhodná nabídka

Tato vila je velkolepá zvenku i zevnitř. Exteriér této krásné nemovitosti je velmi nápadný svými majestátními sloupy, balkonem po celé délce, dokonale umístěným bazénem, dobře udržovanou zahradou s různými místy k posezení pro zábavu nebo stolování s rodinou a přáteli. Nabízí také nepřekonatelný výhled na moře, hory, golfové hřiště a vedlejší ostrov La Gomera.

Tato čtyřpatrová vila má 6 ložnic, 6 koupelen, 2 obývací pokoje, 3 kuchyně, soukromý bazén, několik teras a zahrad a garáž až pro 6 aut.

V přízemí se nachází prostorný a prosvětlený obývací pokoj. Skleněný strop atria a velké balkony poskytují příjemný prostor k odpočinku s krásným výhledem na bazén, moře a na zelené golfové hřiště za ním. Na tomto podlaží se nachází také ložnice s manželskou postelí, koupelnou, WC a samostatnou kuchyní, ze které je přístup na terasu a k bazénu v přední části objektu a do zahrad v zadní části.

Ve druhém patře se nachází menší kuchyň, 3 velké dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou a také hlavní ložnice s prostornou šatnou. Všechny 3 ložnice mají přístup na velkou terasu s nádherným výhledem.

Ve třetím patře této nádherné vily se nachází střešní terasa, otevřený prostor s pohodlným venkovním posezením a večerním osvětlením. Odtud se Vám nabízí skutečně nepopsatelný výhled ideální pro relaxaci nebo naopak zábavu Vás i Vašich hostů.

V nejnižším patře se nachází velký, samostatný a plně vybavený apartmán se 2 ložnicemi. Má vlastní koupelnu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, WC a prádelnu. Jedná se o skvělé místo pro teenagery, prarodiče vyžadující samostatné ubytování, pro hosty nebo třeba ubytování pro zaměstnance.

Velmi doporučujeme prohlídku, abyste měli možnost poznat, jak velkolepá tato úžasná nemovitost skutečně je!

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21558
Cena: 3,450,000 €
+provize
Velikost majetku: 450 m2
Pokoje: 6
Ložnice: 6
Koupelny: 6
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?