Detail nemovitosti

Apartmány v Hotelu Estefanía Boutique Suites

200.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Výhodná nabídka

Rádi byste vlastnili byt v krásném místě, který můžete využívat pro dovolenou? Máme pro vás skvělou nabídku – apartmány v Hotelu Estefanía Boutique Suites v Tenerife! Hotel se nachází v exkluzivní rezidenční oblasti Chayofa v Aroně.

Tyto apartmány jsou k dispozici pro pronájem po dobu 10 měsíců v roce pro turisty a po dobu 2 měsíců v roce si je můžete užívat sami. Nabízejí pohodlí a komfort s výhodou snadného přístupu k turistickým atrakcím, ale zároveň poskytují intimitu a soukromí.

Díky tomu, že se nacházejí v hotelu, můžete využít všechny jeho služby, jako jsou úklid, údržba a bezpečnost. Takže neváhejte a využijte této příležitosti k pronájmu bytu v jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více!

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21259
Cena: 200,000 €
+provize
Pokoje: 1
Ložnice: 1
Koupelny: 1
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?