Detail nemovitosti

Nádherný lux byt v Playa Fanabe

300.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Rezervováno

Tento nádherný byt s 1 ložnicí a 1 koupelnou k prodeji v Playa Fanabe je skutečným klenotem nemovitosti. Nachází se jen pár kroků od křišťálově čistých vod oceánu a nabízí luxusní a pohodlné bydlení v jedné z nejvyhledávanějších lokalit na ostrově.

Byt byl kompletně zrekonstruován do nejvyšších standardů luxusu a sofistikace, bez ohledu na náklady na jeho design a vybavení. Moderní interiér nabízí otevřený obývací a jídelní prostor s velkými okny, která zaplavují prostor přirozeným světlem a nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu.

Ložnice je velkoryse velká a nabízí dostatek úložného prostoru s vestavěnou skříní a stylovou a pohodlnou postelí. Koupelna je stejně impozantní s moderním a elegantním designem, který zahrnuje nejnovější vybavení.

Byt se nachází v klidné a exkluzivní rezidenční oblasti, jen krátkou procházkou od pláže a rušného nočního života Playa Fanabe. Je také výhodně umístěn v blízkosti obchodů, restaurací a dalších zařízení, což ho činí ideálním základem pro prozkoumání všeho, co tento krásný ostrov nabízí.

Celkově vzato, tento byt s 1 ložnicí a 1 koupelnou k prodeji v Playa Fanabe je perfektní volbou pro každého, kdo hledá luxusní a pohodlný domov v jedné z nejžádanějších lokalit na ostrově.

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21242
Cena: 300,000 €
+provize
Velikost majetku: 45 m2
Pokoje: 1
Ložnice: 1
Koupelny: 1
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?