Detail nemovitosti

Celé horní patro – investiční příležitost s úchvatným výhledem na oceán

2.700.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Panoramatický výhled

Tato unikátní nemovitost nabízí skvělou investiční příležitost pro ty, kteří chtějí využít rostoucího turistického průmyslu v oblíbené oblasti Playa Las Vistas,  Las Americas. Na prodej je celé horní patro budovy, které se pyšní nádherným výhledem na oceán a západ slunce.

S potenciálem vytvořit 4 lux apartmánů nebo až 10 samostatných malych apartmánů, tato nemovitost představuje skvělou příležitost k vytvoření významného nájemného příjmu nebo k zisku z prodeje jednotlivých bytů. Přibližný rozpočet na dokončení stavby je odhadován na 500 000, což činí tuto investici finančně dostupnou a zároveň nabízí velký potenciál pro zisk.

Poloha této nemovitosti je ideální, s blízkostí všeho, co je potřeba pro nezapomenutelnou dovolenou. Oblast je známá svými krásnými plážemi, živou noční scénou a bohatou nabídkou restaurací a obchodů. Poptávka po krátkodobém pronájmu v této oblasti je vysoká, což zajišťuje stabilní proud nájemného příjmu pro investory.

Tato nemovitost je však skvělou investicí nejen pro pronájem, ale i pro prodej jednotlivých bytů. Oblast je stále velmi populární a poptávka po nemovitostech zde zůstává vysoká. Proto máte výhodu moci prodat každý byt za vysokou cenu.

Celkově tato nemovitost představuje vynikající investiční příležitost v skvělé lokalitě s vysokým potenciálem finančních výnosů. Díky svým úchvatným výhledům, výhodné poloze a potenciálu pro vytvoření více nájemních nebo prodejních jednotek tuto nemovitost rozhodně nelze přehlédnout.

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21096
Cena: 2,700,000 €
+provize
Velikost majetku: 400 m2
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?