Detail nemovitosti

Moderní byt s 2 ložnicemi a 2 koupelnami v Roque del Conde

475.000 

+ provize za zprostředkování prodeje

Apartmán, Byt | Výhodná nabídka

Tento moderní byt s 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v přízemí v krásné oblasti Roque del Conde v Adeje. Byt je velmi prostorný a nabízí světlý obývací pokoj s terasou a výhledem na okolní krajinu. Moderní kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebiči.

Ložnice jsou prostorné a světlé , má vlastní koupelnu s moderním vybavením. Komplex, kde se byt nachází, nabízí mnoho dalších výhod. K dispozici je krásný bazén, který je ideální pro osvěžení v horkých letních dnech. Dále je zde také garáž, kde si můžete bezpečně uschovat své vozidlo.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají moderní a prostorné bydlení v klidné a krásné lokalitě, ale zároveň chtějí mít snadný přístup ke všem důležitým službám a atrakcím.

Sdílet:
detaily
ID nemovitosti: 21170
Cena: 475,000 €
+provize
Velikost majetku: 120 m2
Ložnice: 2
Koupelny: 2
mapa
nabídka financování

Ne vždy je nutné mít finance na celou nemovitost a mnohdy je vzhledem k inflaci využití úvěru ekonomicky zajímavější, než zaplatit celou nemovitost z vlastních zdrojů. S naším úvěrovým poradcem, který se dlouhodobě specializuje na financování nemovitostí v zahraničí, vyberete z mnoha variant financování tu nejvhodnější šitou na míru Vašim potřebám. Nezávazně prověří Vaše možnosti a Vy získáte lepší představu o ekonomice nákupu investiční nemovitosti v zahraničí.

Měsíční splátka financování nemovitosti při úroku 6,29% s dobou splatnosti 20 let


 €

kontakt

Zavolejte nám nebo napište


Email
info@vivatenerife.cz

Provozní doba
Po- Pá: 7:00 - 17:00

Office
nám. ČSA 35
676 02 Moravské Budějovice

Máte zájem o tuto nemovitost?